OFICJALNIE: Michał Nalepa wraca do PKO Ekstraklasy!

Po rocznej przygodzie w lidze tureckiej Michał Nalepa postanowił wrócić do PKO Ekstraklasy. Jego nowym pracodawcą została Jagiellonia Białystok. 

fot. www.fanatik.com.tr

We wrześniu minionego roku Michał Nalepa zamienił występującą w Fortuna 1 Lidze Arkę Gdynia na tureckiego drugoligowca, Giresunspor. 26-letni pomocnik dość szybko wywalczył miejsce w podstawowym składzie klubu, notując w poprzednim sezonie dwie bramki i siedem asyst w 26 ligowych spotkaniach. Wydatnie pomógł tym samym w awansie do Super Ligi, w której nie dane mu było jednak zadebiutować. 

Ostatecznie zawodnik rozwiązał swój kontrakt z winy klubu, który nie dość, że nie zgłosił go do rozgrywek, to w dodatku nie wypłacał mu na czas wynagrodzenia, o czym sam piłkarz poinformował w rozmowie z portalem weszlo.com. Od jakiegoś czasu Michał Nalepa trenował z Jagiellonią Białystok, a dziś oficjalnie zaprezentowany został jako nowy zawodnik Żółto-Czerwonych. 

Były piłkarz Arki Gdynia, w barwach której rozegrał w sumie 176 spotkań (18 bramek i 15 asyst), na poziomie Ekstraklasy rozegrał łącznie 102 spotkania, notując w nich dziesięć trafień i pięć kluczowych podań. Z Jagiellonią Białystok podpisał umowę obowiązującą przez najbliższe dwa lata. 

Komentarze