Piotr Parzyszek bliski powrotu do Ekstraklasy!

Wiele wskazuje na to, że niebawem do PKO Ekstraklasy wróci kolejny zawodnik. Tym razem szeregi czołowego polskiego klubu wzmocnić ma Piotr Parzyszek. 


Były zawodnik m.in. Piasta Gliwice występował ostatnio we włoskim Frosinone Calcio. Poprzedni sezon na zapleczu Serie A nie był jednak udany dla blisko 28-letniego napastnika. W 28 rozegranych spotkaniach zanotował bowiem zaledwie pięć trafień i dwie asysty. 

Na początku letniego okienka transferowego Parzyszek zdecydował się na opuszczenie włoskiego zespołu i kontynuowanie przygody piłkarskiej w innym kraju. Jeszcze niedawno bliski był związania się z mistrzem Rumunii CFR Cluj, jednak ostatecznie nie doszło do finalizacji rozmów. Zdaniem Jerzego Chwałka, dziennikarza "Super Expressu" nowym pracodawcą pochodzącego z Torunia piłkarza będzie Pogoń Szczecin. 

Zespół z Pomorza Zachodniego nie zdołał zakontraktować Dawida Kurminowskiego z Żiliny, który wybrał ofertę duńskiego Aarhus. Przygotowujący się do eliminacji Ligi Konferencji zespół bliski jest natomiast transferu innego Polaka, który doskonale zna polską ligę. Do pierwszego meczu w europejskich pucharach Portowcom pozostało tylko dziesięć dni, więc finalizacja transferu może nastąpić już niebawem. 

Komentarze