Legia Warszawa poznała potencjalnego rywala w III rundzie el. Ligi Mistrzów!

Przed momentem dobiegło końca losowanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Potencjalnego rywala na tym etapie rozgrywek poznała Legia Warszawa. 

fot. uefa.com

Legia Warszawa po pokonaniu mistrza Norwegii FK Bodo/Glimt (5:2 w dwumeczu), zameldowała się w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Tam rywalem zespołu Czesława Michniewicza będzie mistrz Estonii Flora Tallinn. Zanim jednak zespół ze stolicy podjął rywala w II rundzie, poznał już swojego potencjalnego przeciwnika w rundzie kolejnej. 

Niestety w Q3 Ligi Mistrzów Legia Warszawa była już wśród zespołów nierozstawionych. Oznaczało to, że w gronie możliwych rywali znalazło się wiele utytułowanych klubów. Po zawężeniu przez UEFA potencjalnych rywali do trzech par, do wylosowania byli zwycięzcy następujących par: Dinamo Zabrzeb/Omonia Nikozja, Olympiakos/Nefci Baku, Slovan Bratysława/Young Boys Berno. Los skojarzył jednak parę Legia/Flora Tallin ze zwycięzcą pary Dinamo Zabrzeb/Omonia Nikozja. Pierwszy mecz w przypadku awansu Legii odbędzie się w Chorwacji, rewanż tydzień później w Warszawie. 

Komentarze