Aleksandar Vuković bliski objęcia klubu w PKO Ekstraklasie!

Istnieją spore szanse na powrót na ławkę trenerską Aleksandara Vukovicia. Były szkoleniowiec Legii Warszawa jest jednym z głównych kandydatów do objęcia klubu PKO Ekstraklasy.


Serbski szkoleniowiec bez pracy pozostaje od września ubiegłego roku, kiedy po porażce z Omonią Nikozja w II rundzie el. Ligi Mistrzów (0:2 po dogrywce) został zwolniony z Legii Warszawa. Klubem rozważającym zatrudnienie Vukovicia jest Zagłębie Lubin, które niedawno rozstało się z Martinem Ševelą.

Według informacji przekazywanych przez dziennikarza Interii Sport, Sebastiana Staszewskiego, na przeszkodzie stanąć mogą jednak kwestie finansowe. 42-letni Serb nie jest bowiem przekonany, by zrezygnować z pensji jaką nadal pobiera w Legii Warszawa. Proponowana przez Miedziowych stawka z pewnością nie jest aż tak korzystna jak ta w stolicy kraju. Dla młodego stażem trenera priorytetem powinno być jednak zebranie doświadczenia na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Odpowiedź, czy tak w ostateczności będzie poznamy w najbliższych dniach, bowiem do startu ligi pozostało już niewiele czasu. 

Komentarze