Znamy decyzję odnośnie transmisji meczów Legii w I rundzie el. Ligi Mistrzów!

Legia Warszawa już w przyszłą środę rozpocznie swoje zmagania w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pierwszym rywalem podopiecznych Czesława Michniewicza będzie mistrz Norwegii, FK Bodø/Glimt. Wiemy już, która telewizja pokaże ten dwumecz.


Niespodzianki nie było i podobnie jak w latach ubiegłych losy mistrza Polski w eliminacjach Champions League na swoich antenach zaprezentuje TVP Sport. Informację za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazał dyrektor stacji, Marek Szkolnikowski. 

Pierwszy mecz Legia rozegra na wyjeździe w przyszłą środę o godzinie 18. Rewanżowe starcie odbędzie się przy Łazienkowskiej dokładnie tydzień później o godzinie 20. W przypadku awansu do kolejnej rundy mistrzowie Polski zmierzą się ze zwycięzcą pary Flora Tallinn (Estonia)/ Hibernians (Malta). 

Jeśli jednak Legii nie uda sie pokonać mistrza Norwegii, zagra w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji z przegranym z pary Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)/Valur (Islandia). TVP Sport zapowiedziało również, że przeprowadzi transmisję z dwumeczu Pogoni Szczecin w II rundzie el. Ligi Konferencji przeciwko chorwackiemu NK Osijek oraz Rakowa Częstochowa ze zwycięzcą pary Suduva (Litwa)/Valmiera (Łotwa). 

Komentarze