Zawodnik Widzewa bliski transferu do klubu PKO Ekstraklasy!

Coraz większymi krokami zbliża się letnie okienko transferowe. Kluby PKO Ekstraklasy rozpoczynają zatem poszukiwania wzmocnień na następny sezon. Niewykluczone, że do jednego z zespołów najwyższej klasy rozgrywkowej niebawem dołączy piłkarz Widzewa Łódź, Michael Ameyaw.


Jak donosi łódzka "Gazeta Wyborcza" zawodnikiem z Fortuna 1 Ligi zainteresowany jest Piast Gliwice. Szósta drużyna minionych rozgrywek PKO Ekstraklasy szuka wzmocnień na kolejny sezon i jednym z potencjalnych kandydatów jest właśnie Michael Ameyaw.

Niespełna 21-letni lewy skrzydłowy w trwającym wciąż sezonie zaplecza Ekstraklasy rozegrał 25 spotkań, w których zanotował dwa trafienia i tyle samo asyst. Zawodnik dysponuje podwójnym, polsko-ghańskim obywatelstwem, dzięki czemu może pełnić rolę młodzieżowca w przyszłym sezonie. 

Obecnie trwają rozmowy pomiędzy klubem a agentem zawodnika, jednak wiele wskazuje na to, że urodzony w Łodzi piłkarz swoją karierę kontynuował będzie w Gliwicach. Kontrakt Ameyawa z Widzewem obowiązuje tylko do końca czerwca bieżącego roku, tak więc do Piasta trafiłby na zasadzie wolnego transferu.

Komentarze