OFICJALNIE: Zawodnik Wisły Płock przedłużył umowę z klubem!

Wisła Płock powoli zaczyna kompletowanie kadry na następny sezon. Jednym z kroków na drodze do budowy silnego zespołu było przedłużenie umowy z Rafałem Wolskim, które dzisiaj doszło do skutku. 


Po przedłużeniu umowy z Piotrem Tomasikiem, tym razem przyszedł czas na Rafała Wolskiego. 7-krotny reprezentant Polski co prawda obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych, jednak solidną postawą w ostatnich kolejkach zapracował na nowy kontrakt. 

W zakończonych niedawno rozgrywkach ligowych 28-letni pomocnik wystąpił w siedmiu meczach, w których zanotował dwa trafienia oraz jedną asystę. Udany dla byłego gracza Legii oraz Lechii był zwłaszcza kończący sezon mecz przeciwko Zagłębiu (wygrany przez Nafciarzy aż 4:0), w którym to "Wolak" zdobył gola i dorzucił do tego asystę. 

Zaowocowało to podpisaniem nowego kontraktu, obowiązującego do końca czerwca 2023 roku, z opcją przedłużenia o jeden rok. Po raz kolejny na wysokości zadania stanął również dział marketingu Nafciarzy, przygotowując ciekawą prezentację nowej umowy.

Komentarze