OFICJALNIE: Pogoń Szczecin wzmacnia się piłkarzem innego klubu PKO Ekstraklasy!

Przygotowująca się do europejskich pucharów Pogoń Szczecin właśnie sfinalizowała pierwsze letnie wzmocnienie. Nowym zawodnikiem Portowców został piłkarz pochodzący z innego klubu PKO Ekstraklasy.

Aby powtórzyć sukces w Ekstraklasie z obecnego sezonu oraz godnie zaprezentować się na szczeblu międzynarodowym, włodarze Pogoni intensywnie pracują nad wzmocnieniami. Pierwszym z nich został Jean Carlos Silva Rocha, występujący do tej pory w Wiśle Kraków. 

24-letni Brazylijczyk grający na lewym skrzydle, w ostatnim czasie nie mógł liczyć na miejsce w podstawowym składzie "Białej Gwiazdy". Po kilku meczach przerwy swoją szansę dostał dopiero w kończącym sezon meczu z Piastem (3:2), w którym na murawie zameldował się pod koniec starcia. W  sezonie 20/21 były młodzieżowy reprezentant Brazylii rozegrał w sumie 23 spotkania, w których zanotował trzy trafienia i dwie asysty.

Nowy nabytek Portowców związał się z klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny sezon. W Granatowo-Bordowych barwach występował będzie z numerem "21" na plecach. 

Czytaj również: Potencjalni rywale Rakowa i Pogoni w Conference League

Komentarze