Warta Poznań ma nowego sponsora!

Mimo, że dzisiaj Prima Aprilis i do większości newsów należy podchodzić z przymrużeniem oka, w tym wypadku nie wygląda to na żart. Beniaminek PKO Ekstraklasy poinformował bowiem o nawiązaniu współpracy z jedną z poznańskich firm, która została nowym sponsorem głównym "Zielonych".  

Warta Poznań, Zieloni

Beniaminek PKO Ekstraklasy, który jest jedną z rewelacji obecnych rozgrywek nie zamierza zwalniać tempa. "Zieloni" nawiązali bowiem współpracę z firma BeGreen, która została nowym sponsorem głównym klubu. Logotyp nowego partnera zostanie umieszczony na przedniej części koszulek piłkarzy.

Dla Klubu to radosna wiadomość, że dołącza do nas partner, którego profil działalności jest spójny z naszym wizerunkiem. Współpraca z firmami zaangażowanymi w kwestie ekologii to realizacja naszego planu rozwoju. Wierzymy w to, że zaangażowanie się BeGreen we współpracę z Wartą Poznań przyniesie naszemu sponsorowi konkretne korzyści biznesowe. Zrobimy wszystko, żeby tak było, zarówno na boisku, jak i poza boiskiem – przyznał właściciel Warty Poznań S.A. Bartłomiej Farjaszewski. 

W aktualnej tabeli PKO Ekstraklasy po 22. kolejce, Warta Poznań plasuje się na 10. miejscu z dorobkiem 29 punktów. Przewaga nad ostatnim w tabeli Podbeskidziem wynosi aż 11 oczek, z kolei strata do czwartej Lechii (miejsce to może dać przepustkę do europejskich pucharów) to obecnie 4 punkty. W następnej kolejce podopieczni Piotra Tworka zmierzą się na wyjeździe (5.04) z Górnikiem Zabrze.

Komentarze