OFICJALNIE: Nika Kvekveskiri zostaje w Lechu!

Kibice Lecha Poznań mogą odetchnąć z ulgą. Gruzin Nika Kvekveskiri, który trafił do Kolejorza w zimowym okienku transferowych z kazachskiego Toboła Kostanaj, przedłużył kontrakt z klubem.


Mimo, że Lech Poznań w ostatnim czasie nie zachwyca swoją grą, to dobra postawa 28-letniego defensywnego pomocnika nie przeszła uwadze kibiców. Od kiedy stery w zespole z Wielkopolski przejął Maciej Skorża, Gruzin stał się podstawowym zawodnikiem i jako jeden z nielicznych prezentuje solidną formę. Nic więc dziwnego, że przy Bułgarskiej postanowiono przedłużyć z nim wygasającą pod koniec czerwca umowę. 

Nowy kontrakt obowiązywał będzie do 2023 roku. Były zawodnik Dinama Tbilisi czy azerskiego Keshla FK nie krył zadowolenia pod podpisaniu nowej umowy. - Jestem bardzo podekscytowany podpisaniem nowej umowy, bo od początku, gdy tutaj trafiłem podkreślałem, że chcę się zaprezentować na boisku z jak najlepszej strony, by zapracować na przedłużenie umowy. I to się teraz wydarzyło. Myślę, że na murawie pokazałem, że mogę być zawodnikiem przydatnym dla zespołu i cieszę się, że będziemy wspólnie kontynuować naszą podróż także w kolejnych dwóch sezonach, bo mocno wierzę w projekt, jakim jest Lech i już nie mogę się doczekać tego, co nas czeka w przyszłości. - przyznał w rozmowie z klubowymi mediami. 

źródło: lechpoznan.pl/własne

Komentarze