Marcin Kamiński bliski zmiany klubu! Trwają negocjacje

Schalke 04 Gelsenkirchen to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w niemieckiej piłce. Być może w powrocie do Bundesligi od przyszłego sezonu pomoże jej 7-krotny reprezentant Polski, Marcin Kamiński.

fot. vfb.de

Po zapewnieniu sobie spadku z Bundesligi w Zagłębiu Ruhry trwają już przygotowania do nowego sezonu, na co duży nacisk kładzie szef działu sportowego ,,S04" Peter Knaeble. Mimo, że sezon zasadniczy jeszcze się nie skończył to FC Schalke już zagwarantowało sobie spadek do 2. Bundesligi. 

Jak donosi telewizja ,,Sky" na celowniku klubu znalazł się miedzy innymi Marcin Kamiński. Co więcej, obie strony podobno rozpoczęły już negocjacje, a transfer pomóc ma w powrocie klubu do Bundesligi. Sam zawodnik przyznał w wywiadzie dla "Kanału Sportowego", że są toczone rozmowy. Polak obecnie gra dla VfB Stuttgart, a jego kontrakt wygasa pod koniec czerwca obecnego roku. W tym sezonie Kamiński rozegrał jedynie 4 mecze w lidze i jeden w Pucharze Niemiec. W Gelsenkirchen mieliśmy w przeszłości polskie akcenty, grali tam bowiem Tomasz Hajto i Tomasz Wałdoch. 

Komentarze