Holenderski pomocnik na celowniku Wisły Kraków!

Biała Gwiazda obecnego sezonu z pewnością nie może zaliczyć do udanych. W klubie trwają już jednak prace nad kompletowaniem kadry przed rozpoczęciem kolejnych rozgrywek. Jednym ze wzmocnień może być holenderski pomocnik, na co dzień występujący w lidze słowackiej. 


Jak donosi Tomasz Włodarczyk z portalu "meczyki.pl" w kręgu zainteresowań Wisły Kraków znalazł się 24-letni defensywny pomocnik, Aschraf El Mahdioui. Jest on zawodnikiem słowackiego AS Trenczyn, w którym podczas trwającego sezonu rozegrał 30 spotkań, notując w nich jedną bramkę oraz dwie asysty. Jego umowa kończy się wraz z ostatnim dniem czerwca, dzięki czemu od pierwszego lipca stanie się wolnym zawodnikiem. 

W przeszłości El Mahdioui bronił barw młodzieżowych drużyn Ajaksu Amsterdam, jednak nie zdołał zadebiutować w pierwszym zespole. Na swoim koncie ma także występy dla ADO Den Haag (jedna asysta w 16 meczach). Holender ma już doświadczenie w grze na polskich boiskach, bowiem w 2018 roku wraz z Trenczynem pokonał w II rundzie kwalifikacji Ligi Europy Górnika Zabrze (5:1 w dwumeczu). O jego podpis walczy także kilka innych klubów spoza Słowacji. 

Komentarze