Bramkostrzelny napastnik z Azerbejdżanu na celowniku Legii!

Legia Warszawa dzięki potknięciu Rakowa, już w środę zapewniła sobie tytuł mistrzowski. Przy Łazienkowskiej na zbyt długie świętowanie nie ma jednak czasu, bowiem trwają intensywne przygotowania do następnego sezonu. Nieoficjalnie mówi się, że zespół ze stolicy pracuje nad pierwszym, letnim wzmocnieniem. 

Według informacji przekazanych przez portal "legia.net" świeżo upieczeni mistrzowie kraju pragną pozyskać napastnika Karabachu Agdam, Mahira Emreli'ego. 24-letni piłkarz pochodzący z Azerbejdżanu w rodzimej lidze należy do czołowych strzelców. W 28 rozegranych dotąd spotkaniach (łącznie z europejskimi pucharami) zdobył aż 20 bramek oraz zanotował 4 asysty. 

W ubiegłym roku jego zespół wyeliminował Legię w IV rundzie kwalifikacji Ligi Europy, a on sam na boisku pojawił się w drugiej części spotkania. Umowa zawodnika mierzącego 1,88m wygasa wraz z końcem czerwca i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona. 26-krotny reprezentant Azerbejdżanu pragnie bowiem spróbować swoich sił za granicą. Jedną z opcji (całkiem realną) jest gra w PKO Ekstraklasie w barwach mistrza Polski. Według portalu "legia.net" zespół z Łazienkowskiej przedstawił już zawodnikowi warunki kontraktowe i nie wykluczone, że to właśnie w Warszawie kontynuował będzie swoją karierę. 

Komentarze