W takim składzie zagramy z Anglią!

Paulo Sousa odsłonił karty przed dzisiejszym starciem z Anglią. Sprawdź, w jakim zestawieniu pod nieobecność Roberta Lewandowskiego wystąpią Biało-Czerwoni w arcyważnym meczu eliminacji Mundialu 2022. 

PZPN, reprezentacja Polski, kadra narodowa, el. MŚ 2022

Przed nami niezwykle istotny i zarazem trudny pojedynek. Reprezentacja Polski zmierzy się z Anglią, która od wielu lat nam ewidentnie "nie leży". W 19 dotychczas rozegranych pojedynkach tylko raz udało nam się wygrać, 7 razy remisując i ponosząc aż 11 porażek. O poprawę tego jakże niekorzystnego bilansu, będzie jednak niezwykle trudno. W meczu nie wystąpi bowiem nasz kapitan, Robert Lewandowski, który w meczu z Andorą (3:0) nabawił się kontuzji. 

Paulo Sousa miał przed tym starciem twardy orzech do zgryzienia. Kontuzja podstawowego napastnika oraz przeciętna postawa kilka piłkarzy środka pola oraz linii defensywnej nie napawają optymizmem przez meczem z czołową europejską reprezentacją. Stąd też zestawienie na jakie zdecydował sie portugalski szkoleniowiec może być dla niektórych lekkim zaskoczeniem. 

Skład reprezentacji Polski na mecz z Anglią:

Komentarze