Paulo Sousa zamiesza w składzie? Tak możemy zagrać z Węgrami!

Do meczu inaugurującego eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze pozostało kilka godzin. W związku z tym nasilają się spekulacje dotyczące składu, jaki przeciwko Węgrom wystawi selekcjoner Sousa. Zobacz prawdopodobne ustawienie. 


Wiele wskazuje na to, że nowy selekcjoner postawi w tym meczu na trójkę obrońców. Wynikałoby to chociażby z prezentacji graficznej, jaką przedstawił swoim zawodnikom podczas zajęć taktycznych, których fragment dostępny był w mediach. O ile obecność Bednarka czy Bereszyńskiego nie byłaby zaskoczeniem, o tyle miejsce w podstawowym składzie dla Pawła Dawidowicza już owszem. To właśnie ten zawodnik zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl wystąpi dziś od pierwszych minut. 

Na bramce spodziewać się można Wojciecha Szczęsnego, natomiast rolę wahadłowych mieliby pełnić Arkadiusz Reca oraz Sebastian Szymański. Ustawienie dość ryzykowne. Zdaniem dziennikarza w środku pola znajdzie się miejsce dla Krychowiaka i Modera, natomiast przed nimi w roli skrzydłowych wystąpią Zieliński i Milik. Oczywiście najbardziej wysuniętym graczem będzie kapitan reprezentacji, Robert Lewandowski. 

Początek meczu z Węgrami, rozgrywanego w Budapeszcie o godzinie 20:45. Transmisję tego spotkania przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport.

Komentarze