OFICJALNIE: Polski skrzydłowy wzmocnił Jagiellonię Białystok!

Mimo, że okienko transferowe w PKO Ekstraklasie jest już zamknięte, Jagiellonia Białystok ogłosiła dziś zakontraktowanie nowego zawodnika. To prawy skrzydłowy, który wzmocni rywalizację w ofensywie w zespole z Podlasia. 

fot. pixabay.com

Jagiellonia Białystok to jedno z największych rozczarowań obecnego sezonu PKO Ekstraklasy. Zespół ze stolicy Podlasia nie dość, że zajmuje odległe miejsce w tabeli, to w dodatku prezentowany przez nich styl gry pozostawia wiele do życzenia. Nic więc dziwnego, że włodarze klubu chcąc ratować sytuację, zdecydowali się na zakontraktowanie kolejnego piłkarza. 

Nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok został dziś prawy skrzydłowy, Konrad Wrzesiński. 27-letni piłkarz od początku roku pozostawał bez klubu, po tym jak rozstał się z Kajratem Ałmaty. W kazachskim klubie występował przez dwa lata, notując w tym czasie 43 występy (6 goli i 11 asyst). Dla byłego zawodnika m.in. Zagłębia Sosnowiec będzie to zatem powrót do Ekstraklasy po dość długiej nieobecności. 

Jak poinformował sam klub, Konrad Wrzesiński związał się umową ważną do końca czerwca 2023 roku. W zespole z Białegostoku występował będzie z numerem "7" na plecach. Do Jagiellonii pochodzący z Pułtuska zawodnik trafił oczywiście na zasadzie wolnego transferu.  

Komentarze