Kluczowy gracz Pogoni Szczecin przedłużył kontrakt z klubem!

Pogoń Szczecin to jedna z rewelacji obecnego sezonu PKO Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Kostę Runjaicia zajmuje obecnie drugą pozycję w tabeli, ustępując jedynie Legii Warszawa. Wiele wskazuje więc na to, że latem Portowcy rywalizować będą w europejskich pucharach. W związku z tym, w klubie myślą już nad kompletowaniem kadry na następny sezon. Pierwszym z istotniejszych ruchów było przedłużenie kontraktu z jednym z czołowych graczy. 

Pogoń Szczecin, Portowcy

Wczoraj wieczorem Pogoń Szczecin poinformowała o przedłużeniu o rok umowy z Kamilem Drygasem. Dotychczasowa wygasała bowiem w czerwcu bieżącego roku. Jakiś czas temu pojawiały się nawet spekulacje dotyczące potencjalnej zmiany barw przez 29-letniego pomocnika, który łączony był z kilkoma innymi klubami PKO Ekstraklasy. Oficjalnie zostały one zatem rozwiane, a pochodzący z Kępna piłkarz zostanie w Szczecinie do końca czerwca 2022 roku. 

Kamil Drygas w obecnym sezonie rozegrał 23 spotkania w Granatowo-Bordowych barwach, notując w nich 5 bramek oraz 3 asysty (w lidze i pucharze). Dobra postawa Portowców zaowocować może awansem do europejskich pucharów, co w połączeniu z nowym stadionem stanowiło zapewne jedną z istotniejszych przesłanek do pozostania w stolicy województwa zachodniopomorskiego. 

- Od 2016 roku zdążyłem się zadomowić w Szczecinie. Dobrze czuję się w tych barwach i na murawie przy Twardowskiego. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę kibiców i usłyszę doping na naszym nowym stadionie - przyznał zawodnik w rozmowie z klubowymi mediami. 

źródło: pogonszczecin.pl 

Komentarze