Leszek Ojrzyński wraca do pracy! Zastąpi trenera w Ekstraklasie!

Leszek Ojrzyński po dość długiej przerwie spowodowanej problemami pozasportowymi powraca na ławkę trenerską. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach zastąpi innego szkoleniowca klubu z PKO Ekstraklasy.


Ostatnim klubem prowadzonym przez 48-letniego trenera była Wisła Płock. Decyzję o rezygnacji ze stanowiska oficjalnie ogłosił pod koniec lipca ubiegłego roku i od tamtej pory pozostawał bez zatrudnienia. Po poukładaniu spraw pozasportowych zdecydował, że jest gotowy wrócić do pracy i najprawdopodobniej obejmie stanowisko szkoleniowca w zespole z najwyższej klasy rozgrywkowej. 

Zdaniem Łukasza Gikiewicza, dobrze obeznanego w temacie transferów i tego typu informacji, nowym klubem byłego trenera m.in. Korony Kielce czy Arki Gdynia będzie Stal Mielec. Beniaminek Ekstraklasy ogłosił dziś o rozstaniu z dotychczasowym szkoleniowcem Dariuszem Skrzypczakiem, bowiem na jego miejsce szykowany jest właśnie Ojrzyński. Po 9. kolejkach ligowych zespół z Mielca z dorobkiem 5 punktów wyprzedza jedynie Piasta Gliwice, który rozegrał o jedno spotkanie mniej. Po reprezentacyjnej przerwie Stal zmierzy się z Zagłębiem w Lubinie. 

Komentarze