[WIDEO] KAPITALNA bramka Rangersów przeciwko Standardowi Liege!

We wczorajszym starciu grupowych rywali Lecha Poznań, byliśmy świadkami niecodziennej bramki. Kapitalnym uderzeniem z połowy boiska popisał się bowiem zawodnik Rangersów, Kemar Roofe.

W drugim meczu grupy "D" belgijski Standard Liege przegrał na własnym stadionie ze szkockim Rangers F.C. (0:2). Goście dominowali nad rywalem niemal przez całe spotkanie, a swoją przewagę w efektowny sposób udokumentowali w doliczonym czasie gry.

Tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra, imponującym uderzeniem z połowy boiska popisał się 27-letni angielski pomocnik Kemar Roofe, który wykorzystał złe ustawienie golkipera gospodarzy. Wyszła z tego kapitalna bramka - śmiało można powiedzieć kandydat na najlepsze trafienie kolejki.

Na tym trafieniu skorzystał również Lech Poznań. Zespół Dariusza Żurawia po pierwszej kolejce Ligi Europy zajmuje bowiem trzecią pozycję w tabeli grupy "D" wyprzedzając Standard Liege większą liczbą zdobytych bramek. W następnej kolejce zespół z Wielkopolski zmierzy się na wyjeździe z Rangersami, natomiast Standard zagra na wyjeździe z Benficą.