Jakub Moder SPRZEDANY z Lecha Poznań! Rekordowa kasa za reprezentanta Polski!

 Według informacji przekazanych przez dziennikarza Super Expressu Marka Koźmińskiego, Lech Poznań zaakceptował ofertę transferową za Jakuba Modera. W grę wchodzą rekordowe pieniądze w skali PKO Ekstraklasy.


 
Jakub Moder to objawienie ostatnich miesięcy na boiskach PKO Ekstraklasy. Zawodnik Lecha Poznań bez kompleksów wszedł do pierwszego składu, z miejsca stając się czołowym graczem swojego zespołu oraz jednym z największych talentów całej ligi. Nic więc dziwnego, że zawodnikiem od jakiegoś czasu interesują się zagraniczne kluby. 

Przed momentem Marek Koźmiński z "SE" poinformował, że Kolejorz zaakceptował ofertę na kwotę 11 milionów euro za świeżo upieczonego reprezentanta Polski. To rekordowa suma w skali całej ligi, będąca pochodną świetnej gry Lecha w europejskich pucharach. Przypomnijmy, że dotychczasowy rekord należał do Radosława Majeckiego, którego Legia sprzedała za 7 milionów euro do AS Monaco. 

Kibiców Lecha Poznań uspokajamy - Jakub Moder do końca sezonu pozostanie jednak w Poznaniu w ramach rocznego wypożyczenia. Oznacza to zatem, że pomoże swojej drużynie w rozgrywkach Ligi Europy oraz w walce o mistrzostwo Polski. 

Póki co nie wiadomo, który klub zostanie nowym pracodawcą Modera, jednak spekuluje się, że może być to jeden z zespołów Premier League (prawdopodobnie Brighton). 21-letni pomocnik w dzisiejszym starciu z Piastem Gliwice (wygranym 4:1) zdobył jedną z bramek, potwierdzając swoją wysoką dyspozycję. 


Komentarze