Charleroi wypożyczy byłego reprezentanta Polski!

 Rywal Lecha Poznań w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, Royal Charleroi wypożyczy do końca sezonu byłego reprezentanta Polski. Lider belgijskiej Jupiler League po porażce z Lechem (1:2), ściąga piłkarza mającego Kolejorza w swoim CV.


Royal Charleroi, który stanął na przeszkodzie Lecha Poznań w decydującej fazie eliminacji Ligi Europy, tym razem ponownie daje się we znaki polskim kibicom. Wszystko w powodu transferu byłego napastnika reprezentacji Polski, który do końca sezonu bronił będzie barw "Zebr". 

Aktualny lider ligi belgijskiej zdaniem Piotra Koźmińskiego, dziennikarza "Super Expressu" postanowił wypożyczyć z włoskiego Udinese Calcio Łukasza Teodorczyka. 29-letni snajper w przeszłości bronił barw Kolejorza, strzelając dla niego 28 bramek w 58 spotkaniach. 

W poprzednim sezonie 19-krotny reprezentant kraju rozegrał w barwach Udinese 16 spotkań (zaledwie 345 minut), notując w nich jedną asystę. Przed byłym graczem Anderlechtu, doskonale znającym realia tamtejszej ligi, będzie to świetna okazja do odbudowania formy i przypomnienia o sobie polskim fanom. 

Komentarze