Vuković na wylocie z Legii! Sensacyjny następca!

 Wszystko wskazuje na to, że lada moment z posadą pierwszego szkoleniowca Legii Warszawa pożegna się Aleksandar Vuković. Znamy już nazwisko jego potencjalnego następcy!


Słaba postawa mistrzów Polski na krajowym podwórku, a przede wszystkim odpadnięcie z eliminacji Ligi Mistrzów już w II rundzie eliminacji sprawiło, że posada pierwszego trenera zawisła na włosku. Wiele wskazuje na to, że już jutro zespół ze stolicy pożegna się z dotychczasowym szkoleniowcem, a jego miejsce zajmie ktoś inny. 

Vuković zdobył z Legią mistrzostwo Polski w minionym sezonie, jednak kibice coraz częściej wypominają mu brak mistrzostwa z sezonu 18/19, porażki w Pucharze Polski oraz brak awansu do fazy grupowej Ligi Europy w poprzednich rozgrywkach. Czarę goryczy przelała wczorajsza porażka z Górnikiem Zabrze (1:3) i wszystko przemawia za tym, że był to pożegnalny mecz popularnego "Vuko".

Zdaniem użytkownika Twittera "janekx89" znanego ze sprawdzonych informacji transferowych, najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia Serba jest Czesław Michniewicz - selekcjoner reprezentacji Polski U21. Jeśli spekulacje znalazłyby potwierdzenie w rzeczywistości, wówczas były trener m.in. Lecha Poznań czy Pogoni Szczecin prawdopodobnie rozstałby się z "młodzieżówką".

Przed Legią bardzo ważne mecze w Lidze Europy. Już w najbliższy czwartek Legioniści zmierzą się u siebie z mistrzem Kosowa, Dritą Gnjilane w ramach III rundy eliminacji. Jeśli zdołają awansować, tydzień później w decydującej fazie kwalifikacji podejmą u siebie mistrza Azerbejdżanu, Karabach Agdam. 

Komentarze