Kolejny mecz PKO Ekstraklasy został przełożony!

Dwa spośród ośmiu meczów trwającej właśnie 5. kolejki PKO Ekstraklasy zostały przełożone na inny termin. Powodem takiej decyzji była chęć Lecha Poznań oraz Legii Warszawa skupienia się w pełni na czwartkowej rywalizacji o fazę grupową Ligi Europy. Okazuje się jednak, że to nie ostatnie przełożone spotkanie w najbliższym czasie. Jeden z meczów 6. kolejki również nie odbędzie się w planowanym terminie, jednak z zupełnie innego powodu. 


Chodzi o zaplanowany na 3 października (sobota) mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok. Jak informuje oficjalne konto PKO Ekstraklasy na Twitterze powodem przełożenia meczu jest bardzo duża (30) liczba osób zakażonych koronawirusem. 

Przypomnijmy, że Pogoń nie zagra również w zaplanowanym na dzisiaj meczu z Lechem Poznań. O jego przesunięciu na inny termin dowiedzieliśmy się w czwartek, co wywołało zresztą sporą falę negatywnych komentarzy ze strony sympatyków Portowców. Przeciwny zmianie terminu był również prezes Mroczek, jednak ostatecznie to nie on podejmował decyzję. 

Tym razem to jego klub musiał prosić o wyznaczenie nowego terminu, bowiem Pogoń na mecz z Jagiellonią musiałaby wystawić rezerwy. Wszystkim piłkarzom, sztabowi szkoleniowemu i pracownikom administracji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Komentarze

  1. Muszę przyznać, że jak najbardziej ja również lubię bardzo obstawiać mecze naszej polskiej ligi piłki nożnej. Dlatego jak gram u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie to wtedy wiem, że bez większego problemu znajdę bardzo fajne kursy na moje ulubione mecze.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz