Zawodnik Śląska Wrocław na celowniku klubów Serie A!

Polska "kolonia" w Serie A znowu się powiększy? Wiele na to wskazuje, bowiem kilka klubów z włoskiej Ekstraklasy zainteresowanych jest jednym z zawodników Śląska Wrocław.Zespół z Dolnego Śląska po raz pierwszy od sezonu 2014/15 zakwalifikował się do "grupy mistrzowskiej". Co więcej podopieczni Vitezslava Lavicki liczą się w walce o awans do europejskich pucharów, prezentując w ostatnim czasie niezłą formę.

Nie przeszło to uwadze zagranicznych klubów, które wzięły na celownik 22-letniego Jakuba Łabojko. Były zawodnik Rakowa Częstochowa w obecnych rozgrywkach jest jednym z podstawowych piłkarzy swojego zespołu. Do tej pory zanotował 28 występów, w których zaliczył jedno trafienie i jedną asystę.


Jak informuje na Twitterze "transfermarkt.pl" o gracza Śląska zabiegają takie kluby jak Brescia i SPAL (Serie A) oraz Spezia i Chievo (Serie B). Kontrakt piłkarza obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.

Komentarze

  1. Wiadomo coś o kwocie? Będzie powyżej 1 mln euro?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieoficjalnie mówi się o kwocie rzędu 400-500 tys. euro, głównie ze względu na kończący się za rok kontrakt zawodnika. Być może Śląsk zdoła jednak wynegocjować nieco więcej

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz