Reprezentant Polski zagra w lidze tureckiej!

Do otwarcia okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, ale - jak zawsze w tym okresie - nie brakuje już spekulacji dotyczących zmian barw przez poszczególnych piłkarzy. Tym razem o reprezentanta Polski zabiega jeden z przedstawicieli Super Lig. 

foto: talksport.com

W rozmowie z portalem sports.ru Mariusz Piekarski, menedżer Macieja Rybusa przyznał, że piłkarz Lokomotiwu Moskwa bliski jest przenosin do jednego z klubów tureckiej ekstraklasy ze Stambułu.


- Osiągnęliśmy wstępne porozumienie z klubem ze Stambułu. W ciągu dziesięciu dni mamy podpisać wstępną umowę, a następnie przejść testy medyczne. Od ich wyniku zależy, czy podpisany zostanie kontrakt - przyznał Piekarski.

Nieoficjalnie mówi się, że klubem tym może być Fenerbahce Stambuł, który w tabeli Super Lig plasuje się na siódmym miejscu ze stratą 13 punktów do prowadzącego Trabzonsporu.


Maciej Rybus w barwach Lokomotiwu, do którego trafił w lipcu 2017 roku z Olympique Lyon rozegrał łącznie 68 spotkań, w których zanotował dwie bramki oraz pięć asyst. W tym czasie sięgnął po mistrzostwo Rosji, krajowy puchar oraz Superpuchar. Jego umowa z aktualnym pracodawcą wygasa wraz z końcem czerwca, tak więc do nowego klubu trafiłby na zasadzie wolnego transferu.

Komentarze