Jagiellonia Białystok bliska WIELKIEGO wzmocnienia!

Walcząca o awans do europejskich pucharów Jagiellonia Białystok może tego lata wzmocnić się na kluczowej pozycji. Na celowniku klubu z Podlasia znalazł się bowiem czołowy golkiper PKO Ekstraklasy.Według informacji przekazywanych przez Przegląd Sportowy po sezonie w przypadku braku utrzymania w PKO Ekstraklasie z Arki Gdynia odejść może Pavels Steinbors. Jednym z potencjalnych chętnych na doświadczonego reprezentanta Łotwy jest właśnie Jagiellonia.

W obecnym sezonie 34-letni bramkarz rozegrał dla Arkowców 30 spotkań, 6-krotnie zachowując w nich czyste konto. Wielokrotnie ratował w tym czasie swój zespół z opresji, prezentując przy tym spore umiejętności.

Steinbors do Gdyni zawitał w lipcu 2016 roku z cypryjskiego Nea Salamina Famagusta. Od tamtej pory zanotował w Arce 126 spotkań, 32-krotnie zachowując w nich czyste konto. Od wielu lat należy do ścisłej czołówki bramkarzy w naszej lidze.

W Białymstoku jego transfer można byłoby uznać za ogromne wzmocnienie, tym bardziej, że wypożyczony z Arsenalu Dejan Iliev oraz rezerwowy Damian Węglarz nie prezentują zbyt wysokiej formy. Kontrakt Steinborsa z aktualnym pracodawcą obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, tak więc w grę wchodziłby transfer gotówkowy.

Komentarze