Asysta Damiana Kądziora! Kolejne zwycięstwo Dinama [WIDEO]

Dinamo Zagrzeb z Damianem Kądziorem w składzie pokonało wczoraj NK Varaždin 3:1. Reprezentant Polski popisał się ładną asystą przy pierwszej bramce.

W starciu outsidera ligi z aktualnym mistrzem kraju faworyt mógł być tylko jeden. Dinamo od początku meczu dominowało nad rywalem i pewnie wygrało 3:1, umacniając się na pozycji lidera tabeli (20 pkt przewagi nad drugim Hajdukiem).

Były zawodnik Górnika Zabrze w 13. minucie rywalizacji zagrał piłkę do dobrze ustawionego Arijana Ademiego, a pochodzący z Macedonii Północnej napastnik pewnie umieścił piłkę w siatce, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą drugą bramkę zdobył Bruno Petković potwierdzając przewagę Dinama w tym meczu. Po zmianie stron gospodarze odpowiedzieli trafieniem Jorge Obregona, ale nie zdołali pójść za ciosem i wywalczyć choćby remisu. Zespół Kądziora w doliczonym czasie rywalizacji za sprawą 19-letniego Antonio Marina ustalił bowiem wynik meczu na 3:1.