Trener PKO Ekstraklasy zwolniony! Zaskakujący następca!

Za niespełna miesiąc do gry wróci PKO Ekstraklasa. Tymczasem tuż przed wznowieniem treningów jeden z klubów postanowił dość nieoczekiwanie zwolnić swojego dotychczasowego trenera. 


Szkoleniowcem, który pożegnał się właśnie z posadą jest Kazimierz Moskal z ŁKS Łódź. O jego odejściu oficjalnie poinformował dziś klub za pośrednictwem swojej strony internetowej. 

– Odbyliśmy z trenerem Moskalem długą i szczerą rozmowę, podczas której doszliśmy wspólnie do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie zakończenie współpracy w tym właśnie momencie. Na pewno nikt z nas w Łódzkim Klubie Sportowym nie zapomni jednak tych wszystkich radosnych chwil, na czele z fetą po awansie do Ekstraklasy, które wspólnie przeżyliśmy przez ostatnie dwa lata wraz z trenerem Moskalem – podkreśla Tomasz Salski, prezes ŁKS-u. – Bez trenera Moskala rozwój ŁKS-u od lata 2018 roku z pewnością nie byłby tak dynamiczny. Bardzo dziękujemy trenerowi za ogromną pracę, którą wykonał u nas w klubie i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej. - czytamy na lkslodz.pl.

Co ciekawe jeszcze niedawno prezes Tomasz Salski wraz z dyrektorem sportowym Krzysztofem Przytułą zapewniali, że trener Moskal pozostanie w Łodzi, nawet jeśli ŁKS nie utrzyma się w lidze. Mimo to dane słowo nie zostało dotrzymane, a nowym szkoleniowcem "Rycerzy Wiosny" zdaniem Łukasza Olkowicza z Przeglądu Sportowego zostać ma Wojciech Stawowy, były trener m.in. Cracovii. 

Komentarze