Rumuński napastnik w kręgu zainteresowań Legii!

Legia Warszawa rozgląda się na rynku transferowym w celu wzmocnienia ataku. Na celowniku wicemistrzów Polski znalazł się rumuński napastnik Astry Giurgiu.


W obecnym sezonie klub z Łazienkowskiej opuściło aż trzech snajperów: Carlitos, Sandro Kulenović oraz Jarosław Niezgoda. Do dyspozycji trenera Vukovicia pozostał więc Jose Kante oraz sprowadzony zimą Tomasz Pekhart. Do zwiększenia rywalizacji w ofensywie przymierzany jest jednak Rumun, Denis Alibec.

29-letni napastnik z Legią łączony był już w zimowym okienku transferowym. Astra żądała za niego ponad milion euro i do transferu ostatecznie nie doszło. 10-krotny reprezentant swojego kraju w obecnych rozgrywkach spisywał się wręcz wyśmienicie. W 22 rozegranych spotkaniach zanotował bowiem 11 bramek oraz 10 asyst, a jego zespół w momencie przerwania rozgrywek plasował się na 4. pozycji.

Zdaniem "Super Expressu" rumuński klub niekoniecznie będzie jednak chciał zejść z ceny względem poprzedniego okienka. Kwota odstępnego rzędu 1,5 miliona euro - w dobie pandemii - może okazać się więc zbyt wysoka dla Legionistów.

Komentarze