Młody talent z Ekstraklasy na celowniku Legii!

Lider PKO Ekstraklasy, Legia Warszawa szykuje kolejny ciekawy transfer młodego zawodnika. Po pobiciu rekordu ligi za Bartosza Slisza, być może i tym razem stołeczny klub wyłoży za młodzieżowego reprezentanta Polski niemałe pieniądze. Według informacji przekazanych przez Piotra Koźmińskiego z "Super Expressu" wicemistrzowie Polski chcieliby w letnim okienku transferowym zakontraktować piłkarza Arki Gdynia, Mateusza Młyńskiego.

Reprezentant naszego kraju do lat 19, w obecnym sezonie w barwach Arkowców rozegrał 17 spotkań, w których zanotował dwie bramki i tyle samo asyst. Wychowanek gdyńskiego klubu występuje głównie na lewym skrzydle, choć zdarzało mu się grać również po drugiej stronie boiska oraz jako ofensywny pomocnik.

Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku i w Trójmieście już podejmowane są próby jego przedłużenia, tak by na swoim graczu móc zarobić przyzwoitą kwotę. Prawdopodobnie nie będzie ona tak wysoka jak w przypadku Slisza (1,8 mln euro), ale przy ewentualnej sprzedaży Karbownika, w budżecie Legii zapewne znajdą się odpowiednie środki, by zadowolić zarówno Arkę jak i samego piłkarza.

Komentarze