Kluczowy gracz Pogoni może odejść do uczestnika tegorocznej Ligi Mistrzów!

Pogoń Szczecin już niebawem stracić może ważne ogniwo swojego zespołu. Jeden z kluczowych graczy wymusza bowiem na klubie transfer do uczestnika tegorocznej Ligi Mistrzów. 


Mistrz Serbii, Crvena Zvezda Belgrad bacznie obserwuje występującego w Szczecinie Srdjana Spiridonovicia. Uczestnik tegorocznej edycji Ligi Mistrzów (4. miejsce w grupie za Bayernem, Tottenhamem i Olympiakosem) złożył nawet ofertę, która wynosi dokładnie tyle, ile zawodnik ma zapisane w kontrakcie w specjalnej klauzuli - informuje Daniel Trzepacz na swoim Twitterze.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że pochodzący z Austrii piłkarz od początku, gdy tylko dowiedział się o zainteresowaniu ze strony Serbów miał wymuszać na klubie transfer i w związku z tym symulować kontuzję.


W obecnym sezonie 26-letni lewy skrzydłowy wystąpił w Granatowo-Bordowych barwach w 24 meczach, notują w nich sześć bramek i trzy asysty. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, w związku z czym Pogoń zarobić na nim może przyzwoite pieniądze. Mówi się o około 500-600 tys. euro. 

Komentarze