[WIDEO] Premier League: Gol Jana Bednarka! Przeszedł do historii!

Jan Bednarek wpisał się dziś na listę strzelców w meczu 23. kolejki Premier League pomiędzy Southampton a Wolverhampton. Mimo trafienia Polaka, jego zespół przegrał 2:3.

Reprezentant Polski wykorzystał nienajlepsze zachowanie rywali w ich polu karnym i precyzyjnym uderzeniem wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 15. minucie rywalizacji.
Co ciekawe, były piłkarz Lecha Poznań stał się tym samym... najskuteczniejszym Polakiem w historii Premier League. Była to dla niego druga bramka, dzięki której wyprzedził w tym jakże ubogim zestawieniu Roberta Warzychę oraz Marcina Wasilewskiego.

Mimo prowadzenia Świętych do przerwy 2:0 (drugą bramkę zdobył Long) mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Wilków 3:2.  Dwie bramki dla gości zdobył Jimenez, natomiast raz na listę strzelców wpisał się Neto.