Kolejny reprezentant ma konflikt z Jerzym Brzęczkiem!

Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek ma w ostatnim czasie problemy nie tylko z wygrywaniem spotkań, ale też z utrzymywaniem dobrych relacji z piłkarzami. Jak informują "Sportowe Fakty" do sporych tarć doszło pomiędzy selekcjonerem a Michałem Pazdanem. 


źródło: www.bbc.com

Były obrońca Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok jest kolejnym zawodnikiem po Wojciechu Szczęsnym oraz Macieju Rybusie, który w ostatnim czasie miał zatarg z obecnym selekcjonerem. Przypomnijmy, że Szczęsny nie krył niezadowolenia z roli zmiennika Łukasza Fabiańskiego, z kolei Rybus został ukarany przez Brzęczka za spóźnienie się na śniadanie, co skutkowało też po części ławką rezerwowych w meczach ze Słowenią oraz Austrią.

Niezadowolony z zachowania byłego szkoleniowca Wisły Płock jest także Michał Pazdan, który czuje się ofiarą nieudanego meczu ze Słowenią w Lublanie (0:2). Obrońca rozegrał wówczas słabe spotkanie i był pogodzony z tym, że usiądzie na ławce w starciu z Austrią, jednak brak miejsca w kadrze meczowej był w jego odczuciu zbyt dotkliwą karą, której kompletnie się nie spodziewał. Nie jest tajemnicą, iż Pazdan przyznał wprost, że musi się zastanowić, czy jego dalsze przyjazdy na zgrupowania kadry, mają jakikolwiek sens i czy on w ogóle tego potrzebuje. Widocznie Jerzy Brzęczek wziął sobie słowa podopiecznego do serca i w związku z tym nie powołał go na nadchodzące mecze z Łotwą (10.10) oraz Macedonią Północną (13.10). Ostoja reprezentacji Polski z Euro 2016, ma na koncie w sumie 38 występów w Biało-Czerwonych barwach. Wiele wskazuje jednak na to, że w najbliższym czasie nie poprawi tej statystyki.


Komentarze