Piłkarz PKO Ekstraklasy złapany na dopingu!

Bramkarz ŁKS-u Łódź, Michał Kołba przyłapany został na dopingu. Próbka A badania antydopingowego wykazała stosowanie niedozwolonych substancji przez 27-letniego zawodnika beniaminka PKO Ekstraklasy. Klub wydał oficjalny komunikat.


W związku z pozytywnym wynikiem próbki A badania dopingowego u Michała Kołby władze Ł.K.S. Łódź S.A. informują, że wstrzymują się z podjęciem decyzji odnośnie przyszłości zawodnika do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy.

Swoją postawą przez ostatnie lata Michał Kołba zasłużył na to, aby wstrzymać się z ferowaniem jakichkolwiek wyroków do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Zwłaszcza, że w naszym kraju jednym z fundamentów systemu prawnego jest reguła domniemania niewinności.

Wszyscy mamy nadzieję, że pobrana do badań próbka B wykaże, iż w organizmie piłkarza, który przez ostatnie lata wskazywany był za wzór profesjonalizmu, nie znajdują się żadne substancje widniejące na liście substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową. - czytamy na oficjalnej stronie ŁKS-u Łódź.

W obecnym sezonie kapitan beniaminka PKO Ekstraklasy rozegrał siedem spotkań, w których zanotował jedno czyste konto. 

Komentarze