Arka Gdynia krok od kompromitacji! Co oni wymyślili?!

Arka Gdynia nie przestaje zaskakiwać. Jeszcze niedawno uchodziła niemal za wzór zarządzania klubem o bardzo niskim budżecie, kiedy sięgała po Puchar Polski oraz dwukrotnie zdobywała Superpuchar Polski. Niestety od tamtej pory wiele się zmieniło. 


Po odejściu latem z klubu m.in. Michała Janoty oraz Luki Zarandii, klub z Gdyni na papierze wyglądał na jeden z najsłabszych w całej PKO Ekstraklasie. Nikogo więc szczególnie nie dziwiły słabe wyniki osiągane przez Arkę na starcie sezonu. Nikogo, poza włodarzami klubu, którzy twierdzą, że obecny skład stać na zdecydowanie więcej. W związku z tym niebawem z posadą trenera pożegnać się może Jacek Zieliński, który na wiosnę uchronił żółto-niebieskich przed degradacją do Fortuna I Ligi. 


Ambicji włodarzom Arki odebrać nie można, jednak przydałoby się dać szkoleniowcowi odpowiednie narzędzia do pracy. Jeden Vejinović to zdecydowanie za mało, by oczekiwać walki o czołowe lokaty w Ekstraklasie. Zwolnienie obecnego trenera byłoby sporą kompromitacją włodarzy, chyba że jest jakiś powód, o którym poza wtajemniczonymi nikt jeszcze nie wie.

Komentarze