Czołowy gracz Lechii Gdańsk trafi do uczestnika Ligi Mistrzów?!

Według nieoficjalnych informacji, lewym obrońcą Lechii Gdańsk, Filipem Mladenoviciem interesuje się Crvena Zvezda Belgrad, która wczoraj zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Odejście 7-krotnego reprezentanta Serbii byłoby ogromną stratą dla zespołu Piotra Stokowca.


Informację o ewentualnym transferze przekazał za pośrednictwem Twittera, dobrze znający realia serbskiej piłki Przemysław Siemieniako. Jego zdaniem warunkiem złożenia oferty przez Crvenę Zvezdę Belgrad był awans tego klubu do fazy grupowej Champions League. Wysokość oferty wynosić ma około 600 tys. euro, co nie jest wygórowaną kwotą. Patrząc jednak na długość kontraktu Serba, który wygasa pod koniec czerwca przyszłego roku, może być to jedna z ostatnich szans na zarobienie na tym graczu jakichkolwiek pieniędzy.


Mladenović do zespołu z Gdańska trafił w styczniu 2018 roku z belgijskiego Standardu Liege. Od tamtej pory rozegrał w sumie 63 spotkania, w których zanotował 3 bramki oraz 12 asyst. Były zawodnik BATE Borysów, 1. FC Koln, a także Crveny Zvezdy Belgrad, której barw bronił już w latach 2011-2013 przez portal "transfermarkt" wyceniany jest na 1,5 mln euro.

Komentarze