Napastnik z Hiszpanii blisko Cracovii. Brat Carlitosa!

Szykująca się do europejskich zmagań Cracovia, szuka na rynku transferowym bramkostrzelnego napastnika. Na celowniku klubu znalazł się Rubén López Huesca, czyli brat znanego z Legii i Wisły Carlitosa. 


Niemal przesądzone jest, że z klubem pożegna się wypożyczony z hiszpańskiej Extremadury UD Airam Cabrera. Czołowy strzelec Pasów nie doszedł do porozumienia z Cracovią pod względem warunków kontraktu i niemal na 100% nie pozostanie w klubie z Małopolski. Czwarta drużyna minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy zabezpieczyła się na taką ewentualność ściągając niedawno Rafaela Lopesa. Kolejnym napastnikiem, który być może dołączy do zespołu będzie 23-letni Rubio, czyli Rubén López Huesca.

Brat Carlitosa występuje w III-ligowym hiszpańskim CD Alcoyano, w barwach którego w minionym sezonie zanotował 32 spotkania, strzelając w nich 6 bramek. Pochodzącemu z Alicante zawodnikowi wygasa kontrakt z aktualnym klubem i do LOTTO Ekstraklasy mógłby trafić na zasadzie wolnego transferu. Stanie się tak, jeżeli pomyślnie przejdzie zaplanowane na dziś testy medyczne.

Komentarze