Legia podjęła decyzję odnośnie przyszłości Martinsa i Radovicia!

Wicemistrzowie Polski nie są póki co zbyt aktywni na rynku transferowym. Dużo piłkarzy żegna się z klubem przy Łazienkowskiej, natomiast losy części z nich nadal się ważą. Wśród nich znaleźli się Andre Martins oraz Miroslav Radović. Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Tomasz Włodarczyk poinformował za pośrednictwem Twittera, że klub planuje przedłużyć umowę z Portugalczykiem Andre Martinsem na dłużej niż rok. Środkowy pomocnik był ważnym ogniwem zespołu rozgrywając w minionym sezonie 28 spotkań (2 bramki i 3 asysty).

Zdaniem Włodarczyka Legia nie przedłuży natomiast umowy z doświadczonym Miroslavem Radoviciem, ale podobnie jak w przypadku Arkadiusza Malarza przedstawi mu propozycję pracy w nieco innym charakterze. 35-letni Serb był w ostatnim czasie zupełnie bez formy, w związku z czym bardzo rzadko pojawiał się w składzie Wojskowych.


Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Legia pożegnała się m.in. z Michałem Kucharczykiem, Kasperem Hamalainenem oraz Adamem Hlouskiem. Do Sportingu Lizbona wrócił także wypożyczony Iuri Medeiros.

Komentarze