Świetny mecz Przemysława Frankowskiego w barwach Chicago Fire!

Były zawodnik Jagiellonii Białystok bardzo szybko odnalazł się w realiach amerykańskiej MLS. Po niezłym ubiegłotygodniowym debiucie, przyszedł czas na równie udany występ wczorajszego wieczora. Prawy skrzydłowy w znacznym stopniu przyczynił się do uniknięcia porażki swojego zespołu w starciu z Orlando City.

4-krotny reprezentant Polski na murawie pojawił się w 68. minucie spotkania przy wyniku 0:1, zmieniając znanego z występów w Legii Warszawa, Węgra Nemanję Nikolicia. Kilka minut przed wejściem na murawę Frankowskiego czerwoną kartkę ujrzał jeden z jego klubowych kolegów, Jorge Corrales.

Kiedy zanosiło się na drugą z rzędu porażkę Chicago Fire, do akcji wkroczył 23-letni skrzydłowy, który kapitalnym dośrodkowaniem z prawej strony boiska obsłużył C.J. Saponga. Amerykański napastnik mocnym uderzeniem głową pokonał golkipera gości i doprowadził do wyrównania.

Chicago Fire 1:1 Orlando City
90+5' C.J. Sapong (Frankowski) - 47'Dwyer (Nani)