Skrzydłowy Zagłębia wypożyczony do Stomilu Olsztyn

24-letni Kamil Mazek został nowym zawodnikiem I-ligowego Stomilu Olsztyn. Zawodnik trafił do zespołu "Dumy Warmii" na zasadzie półrocznego wypożyczenia. 


Były piłkarz m.in. Ruchu Chorzów w obecnym sezonie nie rozegrał ani jednego spotkania na poziomie LOTTO Ekstraklasy. Na koncie ma natomiast 6 spotkań w III-ligowych rezerwach klubu. Wypożyczenie do Stomilu może pomóc w powrocie do formy, dobrze zapowiadającemu się kilka lat temu zawodnikowi, który najlepszy okres w swojej karierze notował w barwach "Niebieskich". 

Były reprezentant Polski U-21 na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zanotował łącznie 61 spotkań, w których zdobył 5 bramek i 4 asysty. Oprócz Mazka, nowymi graczami Stomilu Olsztyn zostali w ostatnim czasie również: Patryk Baran (z Górnika II Zabrze), Bartosz Kwiatkowski (z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki), Rafał Maćkowski (z ŁKS-u 1926 Łomża), Sebastian Murawski (ze Świtu Skolwin) i Bartłomiej Niedziela (z Widzewa Łódź). Ostatni z nich podpisał z klubem kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia, natomiast pozostali są wypożyczeni do końca sezonu.

Komentarze