Jagiellonia Białystok chce zwolnić trenera?! Zaskakujące słowa!

Posada Ireneusza Mamrota jako trenera Jagiellonii Białystok wisi na włosku. Dość szokującą informację w "Magazynie Ekstraklasy" podał jeden z jego gości - Łukasz Olkowicz ,dziennikarz Przeglądu Sportowego. 


Nikt chyba nie spodziewał się, że mimo zajmowanego miejsca na podium władze Jagiellonii mogłyby myśleć o zwolnieniu z posady trenera Ireneusza Mamrota.

- Władzom Jagiellonii nie podobają się wpadki zespołu na starcie wiosny i trzeba sobie powiedzieć jasno, że w dwóch najbliższych meczach w tym tygodniu w lidze i Pucharze Polski Ireneusz Mamrot będzie grał o swoją posadę - przyznał w programie Olkowicz. 

W obecnym sezonie zespół z Podlasia spisuje się nieco słabiej niż w poprzednim sezonie, co nie podoba się włodarzom klubu. W obecnych rozgrywkach Jagiellonia zgromadziła w 24. kolejkach 40 punktów co daje jej 3. pozycję w tabeli ze stratą 9 pkt do liderującej Lechii. Przed rokiem o tej porze zespół Ireneusza Mamrota był liderem LOTTO Ekstraklasy z dorobkiem 45 pkt. 

Zwolnienie byłego szkoleniowca Chrobrego Głogów, byłoby ogromnym zaskoczeniem tym bardziej, że jego zespół w poprzednim sezonie został wicemistrzem Polski i dość dobrze zaprezentował się w europejskich pucharach eliminując wyżej notowane Rio Ave. Decydujące mogą być najbliższe spotkania ze Śląskiem w lidze i Odrą Opole w Pucharze Polski. 

Komentarze