Bundesliga: Dwie bramki Kownackiego przeciwko Schalke! [VIDEO]

Młodzieżowy reprezentant Polski strzelił dwie bramki w wygranym przez Fortunę Dusseldorf meczu przeciwko Schalke Gelsenkirchen (4:0). Całe spotkanie rozegrał również Marcin Kamiński.

źródło: rp-online.de

Do przerwy zespół Polaków prowadził 1:0 po trafieniu Dodi Lukebakio. Kapitan reprezentacji Polski U-21 zdobył swoją pierwszą bramkę w 62. minucie po świetnym podaniu Benito Ramana.

Asystujący Polakowi Raman kilka minut później sam zdobył bramkę na 3:0 po mocnym strzale lewą nogą. Kownacki ustalił wynik meczu na 4:0 w 84. minucie, tym razem wykorzystując złe ustawienie obrońców Schalke, którzy pozostawili go w polu karnym zupełnie bez krycia.

Schalke Gelsenkirchen 0:4 Fortuna Dusseldorf