Milik i Zieliński bohaterami Napoli! Trzy trafienia Polaków przeciwko Parmie [VIDEO]

Kapitalnie zaprezentowali się dziś Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w spotkaniu SSC Napoli przeciwko Parmie Calcio (4:0). Spośród czterech bramek, jakie padły w tym spotkaniu, aż trzy były autorstwa reprezentantów Polski!

źródło: wikipedia.org

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 19. minucie po składnej akcji, zakończonej mocnym uderzeniem po ziemi Piotra Zielińskiego, któremu asystował Elseid Hysaj.

W 36. minucie prowadzenie podwyższył Arkadiusz Milik, który wykorzystał rzut wolny. Polak mocnym strzałem pod murem zaskoczył golkipera Parmy.

W 73. minucie Milik trafił po raz drugi w tym spotkaniu, tym razem wykorzystując fatalne zagranie bocznego obrońcy rywala. Polak przejął piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem lewą nogą nie dał szans Luigiemu Sepe.

Wynik spotkania kilka minut później ustalił Adam Ounas, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. 22-letniemu Algierczykowi asystował Simone Verdi.

Parma Calcio 0-4 SSC Napoli
19. P. Zieliński (Hysaj), 36. Milik, 73. Milik, 82. Ounas (Verdi)