LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia pokonuje Wisłę Płock po bramce w ostatnich sekundach meczu!

Jagiellonia Białystok pokonała Wisłę Płock 1:0 w 22. kolejce LOTTO Esktraklasy. Gola na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach meczu zdobył Jakub Wójcicki.
Samo spotkanie nie było zbyt emocjonującym widowiskiem. W pierwszej połowie lepiej spisywali się gospodarze, jednak nie byli w stanie przełożyć przewagi na bramkę. Po zmianie stron Wisła Płock zaczęła grać lepiej i bliska była objęcia prowadzenia po strzale z rzutu wolnego Dominika Furmana. Obu drużynom zdecydowanie brakowało jednak skuteczności pod polem karnym rywala. 

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się nudnym, lecz zasłużonym remisem 0:0 do gry wkroczyła Jaga. W ostatniej akcji meczu, już po upłynięciu doliczonego czasu, podopieczni Ireneusza Mamrota wykonywali rzut wolny z lewej strony boiska. W polu karnym doszło do sporego zamieszania, piłka po strzale Scepowicia odbiła się od poprzeczki, jednak czujny był Jakub Wójcicki, który skutecznie dobił strzał kolegi i dał swojej ekipie zwycięstwo. Tym samym Jagiellonia może pochwalić się dwoma zwycięstwami na starcie rundy wiosennej.  

Jagiellonia Białystok 1:0 Wisła Płock
90+4 Jakub Wójcicki

Komentarze