Serie A: Wysokie zwycięstwo Napoli nad Frosinone. Bramki Milika i Zielińskiego! [VIDEO]

Kapitalny mecz zanotowali dziś Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w barwach Napoli. Pierwszy z nich dwukrotnie wpisał się na listę strzelców drugi zaś zdobył jedną bramkę. Ich zespół pokonał niżej notowanego rywala aż 4:0. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gości spędził Bartosz Salamon.

Piotr Zieliński zdobył gola otwierającego wynik meczu już w 7. minucie. W polu karnym doszło do małego zamieszania i piłka trafiła na lewą stronę do Polaka, który mocnym strzałem pokonał golkipera gości.

Prowadzenie w 40. minucie podwyższył Adam Ounas. W 68. minucie gola na 3:0 zdobył Arek Milik, który mocnym uderzeniem głową pokonał Sportiello.

Wynik spotkania kilka minut przed końcem meczu ustalił Milik, tym razem strzelając z niewielkiej odległości.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Napoli umocniło się na pozycji wicelidera Serie A. Do prowadzącego Juventusu traci 8 punktów.

SSC Napoli 4:0 Frosinone Calcio
7. P. Zieliński (L. Insigne), 40. Ounas (Koulibaly), 68. Milik (Ghoulam), 84. Milik (Ghoulam)