Kolejny wielki klub powalczy o Krzysztofa Piątka! Ogromne pieniądze!

Coraz więcej uznanych marek w świecie futbolu pragnie mieć w swoich szeregach polskiego napastnika. Krzysztof Piątek kapitalnie rozpoczął swoją przygodę z Serie A i być może już niedługo zamieni Genoę na jeden z czołowych europejskich klubów. Kolejnym zainteresowanym jest AS Roma.

Foto: Paolo Rattini/Getty Images

Były gracz Cracovii i Zagłębia Lubin, w obecnych rozgrywkach zdobył już 13 bramek (9 w lidze i 4 w Pucharze Włoch). W piątek dołożył kolejne trafienie, tym razem w barwach narodowych przeciwko Portugalii. Nic więc dziwnego, że wzbudza zainteresowanie dużych klubów. AS Roma widzi w nim potencjalnego następcę Edina Dzeko, jednak aby Polak dołączył do klubu ze stolicy Italii, będzie on musiał stoczyć bój z innymi potentatami europejskiego futbolu. 

Piątkiem interesują się bowiem również Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Chelsea, Liverpool, Juventus, Napoli a także FC Barcelona. Atutem AS Romy może być jednak znajomość Monchiego z Gabriele Giuffrida, agentem, który pomógł Genoi przeprowadzić transfer polskiego napastnika. 

Wartość Piątka nieustannie rośnie i obecnie szacowana jest nawet na 40 milionów euro. Przypomnijmy, że Cracovia otrzymała za niego około 4 miliony euro, a także zagwarantowała sobie pewien procent od kolejnego transferu. 


Komentarze

  1. Kto już Krzysztofa nie ma na liście transferowej. Niech dogra chociaż do końca rundy i zobaczymy jak będzie grał. Mam nadzieję, że mu wyjdzie i w letnim oknie transferowym trafi do lepszego klubu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz