Michał Pazdan opuści Legię? Zainteresowany klub z Serie A!

Podstawowy obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski jeszcze w tym okienku transferowym może zmienić otoczenie. Zainteresowanie Polakiem wyraża włoskie Cagliari Calcio - informuje serwis Tuttomercatoweb.com.

źródło: https://www.facebook.com/MichalPazdanOfficial

Doświadczony obrońca, który w Ekstraklasie rozegrał do tej pory aż 261 spotkań od dawna planował wyjazd za granicę, by spróbować sił w lepszej lidze. Być może uda mu się zrealizować to marzenie jeszcze tego lata i dołączyć do licznego grona Polaków występujących w Serie A. 

Cagliari Calcio to 16. drużyna poprzedniego sezonu ligi włoskiej. Jeżeli Michał miałby przenieść się do zespołu ze stolicy Sardynii na konto Legii wpłynąć musiałaby kwota nie mniejsza niż milion euro. 

W przeszłości 35-krotny reprezentant Polski łączony był z tureckim Besiktasem, jednak na wyjazd nie zgodziła się małżonka piłkarza, głownie w obawie o bezpieczeństwo. 

Sprzedaż Michała Pazdana mogłaby nieco załagodzić dziurę w budżecie Legii powstałą w wyniku wczesnego odpadnięcia z eliminacji Ligi Mistrzów. Wszystko zależy jednak od samego piłkarza oraz prezesa Dariusza Mioduskiego i nowego trenera Ricardo Sa Pinto, który zapewne wolałby, żeby doświadczony obrońca pozostał w jego zespole.

Komentarze