Trzy bramki Jakuba Świerczoka w el. Ligi Mistrzów!

Jakub Świerczok występujący w zespole mistrza Bułgarii Łudogorcu Razgrad, zdobył trzy bramki w meczu przeciwko Crusaders F.C. z Irlandii Płn. (7:0). Polak na boisku pojawił się w 68 minucie.

źródło: news.bg

Były zawodnik Zagłębia Lubin potrzebował zaledwie pięciu minut po wejściu na murawę, by zdobyć swoją pierwszą bramkę. Jeszcze przed jego pojawieniem się Łudogorec prowadził 4:0. Kolejne trafienia zupełnie pogrążyły bezradnego rywala, niepotrafiącego zatrzymać ofensywnie usposobionych zawodników gospodarzy. W meczowej osiemnastce Łudogorca zabrakło innego Polaka Jacka Góralskiego.

Łudogorec Razgrad 7:0 Crusaders F.C. (2:0)

Bramki: 25. Marcelinho (Cicinho), 41. Burns (sam.), 53. Keseru (Natanael), 66. Marcelinho (Sasha), 73. Świerczok (Marcelinho), 78. Świerczok, 80. Świerczok (Natanael)

Łudogorec Razgrad: Renan – Cicinho, Moti, Forster, Natanael – Dyakov (C), Marcelinho, Campanharo (64. Sasha)– Wanderson (77. Lukoki), Keseru (68. Swierczok), Vura
Rezerwowi: Broun – Pauolo, Lukoki, Panov, Sasha, Świerczok, Terziev

Crusaders F.C.: O'Neill – Forsythe, Burns, Beveland, Brown – Snoddy, Caddell (59. K. Owens), Lowry, Heatley (75. Glackin) – Carvill (76. Clarke), J. Owens (C)
Rezerwowi: Doherty – Clarke, Cushley, Glackin, Holden, K. Owens, Ruddy