Przed 12. kolejką - Typowanie

Po przerwie na Reprezentacyjne zmagania, zakończone upragnionym awansem na Mistrzostwa Europy w 2016 roku, czas na powrót Ekstraklasy. Nadchodząca kolejka będzie debiutem dla nowych szkoleniowców mistrza i wicemistrza Polski. Zapraszam.

12.

Podbeskidzie B-B - Piast Gliwice

Za nami już 1/3 sezonu zasadniczego, którego objawieniem jest zespół z Gliwic. W jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach podopieczni Radoslava Latala odnieśli aż dziewięć zwycięstw i z przewagą sześciu punktów nad drugą Pogonią prowadzą w tabeli. Ich rywale - zespół z Bielska - Białej spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań. W ligowej tabeli wyprzedza jedynie Lecha Poznań oraz Górnika Zabrze. 

Mój typ: X2Legia Warszawa - Cracovia Kraków

Efekt Czerczesowa? Ciężka praca na treningach oraz tzn. "nowa miotła" to atuty jakimi dysponować będzie Legia w najbliższym spotkaniu przeciwko ekipie Jacka Zielińskiego. Obie drużyny znajdują się w ligowej tabeli obok siebie (4. i 3. miejsce) co gwarantuje zaciekłą walkę o 3pkt i miejmy nadzieję wiele pozytywnych emocji.

Mój typ: 1XPogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Niepokonana w tym sezonie Pogoń, tym razem zmierzy się z beniaminkiem z Lubina. Spotkanie rozgrywane w Szczecinie to oprócz świetnej dyspozycji piłkarzy kolejny czynnik przemawiający za ekipą Czesława Michniewicza. Gra toczy się nie tylko o kolejny mecz bez porażki, lecz również o zniwelowanie straty do liderującego Piasta Gliwice.

Mój typ: 1X

Komentarze

Prześlij komentarz