9. kolejka Ekstraklasy - TYPOWANIE

Obecny sezon Ekstraklasy jest ... dziwny. Zespoły mające walczyć o utrzymanie znajdują się w ścisłej czołówce z kolei najmocniejsze ekipy tracą punkty na zawołanie. Co prawda niespodzianki w naszej lidze to żadna nowość, lecz ich dotychczasowa ilość sprawia, że wytypowanie zwycięzców staje się jeszcze trudniejszym zadaniem. Mimo wszystko spróbujmy!


9.

Termalica - Pogoń

Każda seria ma swój koniec. Mam przeczucie, że właśnie dziś piłkarze jednej lub drugiej z ekip zakończą spotkanie z wynikiem jakiego w tym sezonie jeszcze nie osiągnęli. Piłkarze Czesława Michniewicza nie doznali dotąd porażki z kolei zawodnicy z Niecieczy nie posmakowali ekstraklasowego remisu. Kto zakończy swą passę?

Mój typ: 1XPiast - Lechia

Czas na zmiany. Po świetnej grze i długim prowadzeniu w ligowej tabeli, Piast powoli łapie zadyszkę. Druga w tym sezonie porażka co prawda nie zepchnęła ekipy Radoslava Latala z 1. miejsca, lecz zapewne wzbudziła w ich szeregach niepokój. Z kolei Lechia po zmianie trenera powinna złapać oddech i powoli piąć się w górę ligowej tabeli. 

Mój typ: X2


Jagiellonia - Lech 

Obecny Lech Poznań to jedynie cień drużyny z końcówki poprzedniego sezonu, walczącej o tytuł mistrzowski. Szereg niepowodzeń w ligowych zmaganiach sprawił, że zespół ten nie ma wiary we własne możliwości. Jagiellonia co prawda gra w kratkę, lecz na słabego Lecha, pozostającego bez formy i zmęczonego po starciu w Lidze Europy powinno to wystarczyć.

Mój typ: 1X

Komentarze

  1. Chyba wkradł Ci się mały błąd...?
    Sprawdź ostatni typ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, dokładnie :) Co prawda teraz to już bez znaczenia, ważne, że typ okazał się trafny (1X) Dzięki

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz